На Донеччині за тиждень вдалося відновити світло для майже 72 тисяч родин

Дата: 24.10.2023 16:01

З 16 по 22 жовтня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових виконати низку ремонтів мереж. Це дало змогу повернути електрику в оселі жителів 63 населених пунктів. 71 817 родин прифронтової Донеччини знову мають світло в оселях. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

У тому числі за вихідні енергетики змогли відремонтувати низку пошкоджень та відновити світло для майже 26 тисяч родин в 11 населених пунктах, знеструмлених через постійні обстріли.

Через активізацію бойових дій на Донеччині зберігається важка ситуація. Поки що залишаються знеструмсленими 151 населений пункт, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт.

За інформацією ДТЕК Донецькі електромережі