У ДНІПРІ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ З БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД МІЖНАРОДНИХ БЛАГОДІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ GEM І HGBF

Дата: 21.10.2023 12:03

21 жовтня у Консультативно-координаційному центрі підтримки цивільного населення «Бахмутський район єднає м. Дніпро» переселенці з нашого району отримали продуктові набори від міжнародних благодійних організацій Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з  Howard GBuffett Foundation (HGBF).

Допомога надана за сприяння голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Сергія Кальяна та Консультативно-координаційного центру підтримки цивільного населення «Бахмутський район єднає м. Дніпро».

Дякуємо міжнародним благодійним організаціям Global Empowerment Mission і Howard GBuffett Foundation за співробітництво з питань забезпечення наших земляків товарами першої необхідності. Сподіваємось, що в подальшому наше партнерство також буде успішним і принесе плідні результати.