Оперативна ситуація по області станом на ранок 21 жовтня

Дата: 21.10.2023 11:28

На Волноваському напрямку росіяни били по Вугледару з артилерії, мінометів, Градів та дронами-камікадзе — без жертв.

На Донецькому напрямку напередодні ворог завдав ракетного удару по Новомихайлівці Мар'їнської громади, обстріляв Очеретине. На ранок Авдіївка зазнала масованого артобстрілу — поранено 1 людину.

На Горлівському напрямку у Торецьку пошкоджено будинок і господарчу споруду. У Часовоярській громаді пошкоджено багатоповерхівку, 3 приватні будинки і 2 нежитлові будівлі. У Соледарській громаді під вогнем Роздолівка і Міньківка. Серед ночі росіяни ударили ракетами по Костянтинівці — пошкодили школу і їдальню.

На Лисичанському напрямку під обстрілами дві вулиці у Сіверську і дві вулиці у Серебрянці. Зафіксовано 6 обстрілів Лиманської громади.

Всього за добу росіяни поранили 1 жителя Донеччини. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації