Оперативна ситуація по області станом на ранок 19 жовтня

Дата: 19.10.2023 10:25

За попередню добу інформація щодо загиблих і поранених на Донеччині не надходила.

На Волноваському напрямку росіяни обстріляли Вугледар із Градів.

На Донецькому напрямку у Мар'їнській ТГ обстріляні Красногорівка, Парасковіївка і Костянтинівка. Напередодні Авдіївка зазнала трьох авіаракетних ударів, зранку — двох масованих артобстрілів; пошкоджено 4 багатоповерхівки та територію АКХЗ. В Українську Селидівської ТГ пошкоджено 19 приватних будинків, 8 багатоповерхівок, 2 господарчі будівлі, 2 освітні заклади і адмінбудівлю. В Очеретинській ТГ пошкоджено школу в Желанному, обстріляні околиці Очеретиного і Новобахмутівки.

На Горлівському напрямку пошкоджено будинок у Неліпівці Торецької ТГ. У Часовоярській ТГ пошкоджено 3 будинки. Обстріляні околиці Костянтинівки.

На Лисичанському напрямку пошкоджено будинок у Сіверську, зафіксовано 8 обстрілів Лиманської ТГ.

#StopRussia

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації