СЕРГІЙ КАЛЬЯН ПРОВІВ РОБОЧУ НАРАДУ З ПИТАНЬ МОБІЛІЗАЦІЇ

Дата: 16.10.2023 18:17

16 жовтня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян провів робочу нараду з начальниками військових адміністрацій населених пунктів Бахмутського району, керівництвом  ТЦК та СП  Бахмутського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Бахмутського районного відділу поліції.

Під час наради обговорювались питання щодо забезпечення проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Бахмутського району, проведення приписки громадян до призовних дільниць і забезпечення доведення закладами освіти учням призовного віку інформації про необхідність приписки до призовних дільниць відповідно до місця тимчасового проживання учнів.

Також було розглянуто питання розташування блокпостів Національної поліції в населених пунктах Бахмутського району, питання щодо вилученої  Бахмутським РТЦК та СП техніки під час проведення мобілізаційних заходів і надано відповідні доручення.