НА ТЕРИТОРІЮ ЧАСОВОЯРСЬКОЇ ГРОМАДИ ДОСТАВЛЕНО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ВІД ООН

Дата: 14.10.2023 16:24

14 жовтня у м. Часів Яр перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Роман Большаков провів робочу зустріч з представниками ООН /OCHA Ukraine, які доставили до Часовоярської громади гуманітарний вантаж: бутильовану питну воду, ковдри, павербанки, ліхтарі, тарпаулін. Допомога призначена для мешканців і медиків,  які залишаються на території громади.

Під час зустрічі обговорювалися питання щодо потреб місцевого населення, насамперед – забезпечення мешканців речами, які стануть їм у великій пригоді з настанням холодів і допоможуть пережити осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

Роман Большаков подякував керівництву ООН /OCHA Ukraine, волонтерам і всім причетним до доставки гуманітарної допомоги нашим землякам і висловив сподівання на подальшу співпрацю у вирішенні гуманітарних питань на території Бахмутського району.