Оперативна ситуація по області станом на ранок 14 жовтня

Дата: 14.10.2023 11:39

Напередодні зранку росіяни ударили Іскандерами по Покровську — поранена 21 людина, пошкоджено 2 адмінбудівлі і 2 житлові багатоповерхівки. Також у Покровській громаді постраждало Даченське — пошкоджено фермерське господарство.

На Волноваському напрямку обстріляні Вугледар і Богоявленка — без жертв.

На Донецькому напрямку Авдіївка зазнала ракетних ударів, обстрілів з танків і артилерії —1 людина поранена. У Курахівській громаді пошкоджено інфраструктурний об'єкт. У Новоселівці Першій Очеретинської громади пошкоджено 7 будинків.

На Горлівському напрямку у Торецькій громаді пошкоджено 7 будинків: 6 у Нью-Йорку і 1 у Торецьку. У Часовоярській громаді пошкоджено багатоповерхівку і промислову будівлю.

На Лисичанському напрямку під вогнем Сіверськ, а також Торське і Зарічне Лиманської громади.

Всього за добу росіяни поранили 22 жителів Донеччини. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації