Четверо цивільних поранені внаслідок ранкового ракетного удару по Костянтинівці, серед них - 9-річна дівчинка

Дата: 08.10.2023 11:25

Четверо цивільних поранені внаслідок ранкового ракетного удару по Костянтинівці. Серед поранених — 9-річна дівчинка, повідомляє виконуючий обов'язки голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Ігор Мороз на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

На щастя, усі постраждалі мають легкі поранення — їм надана вся необхідна медична допомога.

За  матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації

Внаслідок удару пошкоджено 19 приватних будинків, 10 багатоповерхівок, котельню, газогін, лінію електропередач і автомобіль.

- Костянтинівка постійно зазнає ворожих обстрілів — залишатися в місті небезпечно! Закликаю всіх: будьте відповідальними! Евакуюйтесь! - наголошує Ігор Мороз.