ДЕЛЕГАЦІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ РЕГІОНАЛЬНОМУ ВЕТЕРАНСЬКОМУ ФОРУМІ

Дата: 29.09.2023 18:38

29 вересня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян у складі делегації від Донецької області на чолі із заступником голови Донецької облдержадміністрації Максимом Сандигою взяв участь у Першому Регіональному ветеранському форумі, що проходив у Дніпрі.

Також у форумі взяли участь очільники районних військових адміністрацій та військових адміністрацій населених пунктів Донецької області, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, ветерани, члени родин загиблих захисників України.

Під час форуму Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, заступник керівника офісу Президента України Олексій Кулеба, народні депутати України, керівники центральних органів виконавчої влади окреслили цілі та механізми реалізації державної ветеранської політики. У форматі панельних дискусій обговорювалися питання реабілітації ветеранів, їх повернення до цивільного життя та реінтеграції в громади, забезпечення ветеранів житлом.