У КРИВОМУ РОЗІ МЕШКАНЦІ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ПІДТРИМАЛИ БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ «ПОДАРУНОК ЗАХИСНИКУ»

Дата: 29.09.2023 16:17

29 вересня, напередодні Дня захисників і захисниць України, у Консультативно-координаційному центрі підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Кривий Ріг для родин з дітьми проведений захід «Сила нескорених». Присутнім розповіли про героїв сьогодення, які дають відсіч російській агресії, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

Мешканці Бахмутського району підтримали благодійну акцію волонтерів «Подарунок захиснику». Діти малювали подарункові малюнки для українських воїнів зі словами вдячності за захист, мужність і стійкість. Вже завтра волонтери БФ «Проліска» відправлять дитячі малюнки військовим у м. Херсон.

Захід відбувся за підтримки голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Сергія Кальяна та БФ «Проліска».