У ВІННИЦІ ВПО З БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЮРИДИЧНОМУ СЕМІНАРІ

Дата: 28.09.2023 17:17

За сприяння Консультативно-координаційного центру підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Вінниця наші земляки взяли участь у юридичному семінарі для ВПО «Фінансові послуги під час воєнного стану», який для них провів наш партнер – ГО «Об'єднання переселенців «Спільна справа».

Учасники семінару дізналися багато нового про фінансові послуги в умовах воєнного стану: як сплачувати споживчі кредити, як анулювати заборгованість за договором споживчого кредиту, які існують кредитні зобов’язання за знищене майно, про призупинення сплати грошового зобов’язання на нерухоме майно, про пільгові іпотечні кредити на придбання житла ВПО, про операції з іноземною та національною валютою під час воєнного стану в Україні та інше.

Дякуємо ГО «Об'єднання переселенців «Спільна справа» за надану нашим землякам можливість підвищити свою фінансову грамотність.