НА ЗАСІДАННІ РАДИ ОБОРОНИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ ЗАХИСТУ ОБ’ЄКТІВ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ЕНЕРГЕТИЧНОГО СЕКТОРУ

Дата: 28.09.2023 14:03

28 вересня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян узяв участь у засіданні Ради оборони Донецької області, що проводив в.о. голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації, в.о. голови Ради оборони Донецької області Ігор Мороз.

На виконання протокольних рiшень за результатами селекторних
нарад заступника керiвника Офiсу Президента Украiни Олексія Кулеби на засіданні розглянуті питання щодо стану захисту об'єктiв критичноi інфраструктури енергетичного сектору що розташовані на території Донецької області.

– Головне питання – захист об'єктів критичної інфраструктури енергетичного сектору від російських атак,  – наголосив очільник області.

З правоохоронцями, військовими та профільними департаментами облдержадміністрації детально були обговорені питання захисту вищезазначених об’єктів і ухвалено рішення забезпечити для них додатковий інженерний та фізичний захист.

– До прийдешньої зими маємо бути готові у всіх аспектах – над цим постійно працюємо,  – зазначив Ігор Мороз, підводячи підсумки засідання Ради оборони Донецької області.