НАШІ ЗЕМЛЯКИ НА ВІННИЧИНІ ОТРИМУЮТЬ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ПОШТОЮ

Дата: 28.09.2023 09:27

Консультативно-координаційний центр підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Вінниця продовжує допомагати мешканцям Бахмутського району, які наразі проживають у м. Вінниця та Вінницькій області. На жаль, не всі вони мають можливість  приїжджати з територіальних громад до обласного центру задля отримання гуманітарної допомоги особисто. Насамперед, це стосується людей похилого віку, жінок з малолітніми дітьми, вагітних й тих, хто територіально знаходиться на далекій відстані від Вінниці. Враховуючи це, працівники Центру підтримки громадянам вищезазначених категорій прагнуть відправити допомогу поштою за рахунок отримувача. Ці люди були вимушені покинути свої рідні міста, взяти із собою лише найнеобхідніше та почати облаштовувати своє життя на новому місці, тому вони мають потребу у багатьох речах і завжди раді будь-якій допомозі.

Центр підтримки висловлює вдячність своїм помічникам – Сергію, Олександру та ще одному Сергію, які допомагають відправляти посилки нашим землякам. Дякуємо їм за чуйність і небайдужість, за бажання зробити добру справу, допомогти якомога більшій кількості людей!

У непростий час випробувань дуже важливо зберегти людяність, згуртуватися та  допомагати один одному!