Оперативна ситуація по області станом на ранок 23 вересня

Дата: 23.09.2023 11:06

Вночі росіяни завдали 4 удари шахедами по Нововасилівці Покровської громади – пошкоджено фермерське господарство, без постраждалих.

На Волноваському напрямку у Зеленому Гаю Комарської громади поранено 1 людину, пошкоджено 7 двоповерхівок, 1 приватний будинок, будинок культури та промислові будівлі. Вугледар зазнав 2 авіаударів та 21 артобстрілу, також під вогнем Новоукраїнка.

На Донецькому напрямку під постійними обстрілами Новомихайлівка і Красногорівка Мар’їнської громади. На ранок Авдіївка зазнала авіаракетного удару та обстрілів із артилерії і танків – зруйновано приватний будинок, пошкоджено лікарню та кінотеатр.

На Горлівському напрямку у Клебан-Бику Іллінівської громади пошкоджено 2 промислових об’єкти. У Часовоярській громаді пошкоджено промислову будівлю, інфраструктурний об’єкт і багатоповерхівку.

На Лисичанському напрямку 1 людина загинула у Серебрянці Сіверської громади, пошкоджено 2 будинки. У Лиманській громаді пошкоджено будинок в Торському і господарчу споруду в Ямполі.

Всього за добу росіяни вбили 1 жителя Донеччини, поранили ще 1. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації