У КРИВОМУ РОЗІ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УСМІШКА» ДЛЯ ДІТЕЙ З БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ПРОВІВ СПОРТИВНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЗАХІД

Дата: 22.09.2023 17:26

22 вересня у Консультативно-координаційному центрі підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Кривий Ріг для дітей з родин переселенців із Бахмутського району представники мобільної бригади від Благодійної організації «БФ «Посмішка» провели спортивно-розважальний захід «У веселі ігри граємо – останні промінчики сонця зустрічаємо». Діти завзято грали, змагалися, виявляючи свою спритність і вміння працювати в команді.

Дякуємо голові Бахмутської райдержадміністрації, начальнику районної військової адміністрації Сергію Кальяну за підтримку в організації роботи центру.

Висловлюємо щиру вдячність БФ «Посмішка» за співробітництво, за увагу до дітей Бахмутського району і сподіваємось, що в подальшому наша співпраця принесе плідні результати.