ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ПІДТРИМКИ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ ПРИ ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ, ОБЛАСНІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 22.09.2023 16:13

22 вересня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Роман Большаков узяв участь у черговому засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації, що пройшло під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної.

Велику увагу було приділено питанням реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я, метою якої є сприяння формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я. Юлія Костюніна наголосила, що ментальне здоров’я людини та її психосоціальна підтримка сьогодні є важливою складовою державної політики. Учасники засідання обговорили плани роботи в рамках реалізації Програми ментального здоров’я «Ти як?».

На засіданні також розглянуто нагальне питання кадрового забезпечення в територіальних громадах Донецької області в період воєнного стану та після деокупації територій.

За результатами розгляду питань порядку денного надані відповідні доручення.