У ДНІПРІ НАШІ ЗЕМЛЯКІ-ПЕРЕСЕЛЕНЦІ ОТРИМАЛИ КОНСУЛЬТАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТА БАХМУТСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 22.09.2023 13:09

22 вересня у Консультативно-координаційному центрі підтримки цивільного населення «Бахмутський район єднає м. Дніпро» спеціалістом Бахмутського міського центру зайнятості проведено прийом громадян із числа  внутрішньо переміщених осіб.

Під час прийому громадяни отримали вичерпні відповіді на питання стосовно реєстрації в службі зайнятості, звільнення з роботи у випадку втрати зв’язку з роботодавцем, отримання ваучера на безкоштовне навчання та можливостей щодо оволодіння професією, яка користується попитом на ринку праці.

Більшість мешканців Бахмутського району через війну втратили роботу, тому консультації фахівця, безумовно, стануть їм у пригоді та допоможуть вирішити нагальні питання у сфері зайнятості.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ!

Бахмутський міський центр зайнятості: онлайн-підтримка та сприяння зайнятості громадян! Телефон «гарячої лінії» 067 807 01 05.