СЕРГІЙ КАЛЬЯН ПРИВІТАВ З ДНЕМ РЯТІВНИКА СПІВРОБІТНИКІВ ДСНС, ЯКІ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ПРОДОВЖУЮТЬ НЕСТИ СЛУЖБУ НА ТЕРИТОРІЇ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ
З нагоди Дня рятівника голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян привітав з професійним святом співробітників ДСНС, які під час збройної агресії рф продовжують виконувати службові обов’язки на території Бахмутського району.
В умовах загострення безпекової ситуації співробітники ДСНС рятують людей з-під завалів зруйнованих будівель, допомагають органам місцевої влади у ліквідації наслідків ворожих обстрілів й у вирішенні гуманітарних питань у громадах, де досі залишається населення.
Сергій Кальян подякував цим мужнім людям за самовіддану працю та допомогу землякам, за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, забезпечення ефективної роботи у воєнний час і з нагоди Дня рятівника вручив Подяки Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації.