A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

ОГОЛОШЕННЯ про формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

Дата: 18.09.2023 10:01
Кількість переглядів: 79

Фото без опису

 

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з внутрішньо переміщених осіб» продовжується формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Бахмутській районній державній адміністрації, Бахмутській районній військовій адміністрації (далі – Рада).

Рада є консультативно-дорадчим органом, який утворюється для реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.

Персональний склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких чисельність внутрішньо переміщених осіб становить – 9 осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб, — 3 особи.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до райдержадміністрації внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:

- заяви у довільній формі;

- документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України,  або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;

- документа про освіту (за наявності);

- мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

- відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);

- довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проектів у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію мети та завдань Ради.

 

Запрошуємо долучитись до складу Ради

  • активних переселенців, які зареєстровані та проживають на території Бахмутського району;  
  • представників переміщеного бізнесу;
  • представників місцевих, регіональних, національних чи міжнародних організацій, які реалізують проекти у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

 

Бажаючим долучитися до діяльності Ради, просимо надсилати вищезазначені документи  управлінню соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації на адресу: бульвар Слави буд.46 м. Дніпро або на електрону пошту bahmutskoirdaupszn@gmail.com (із зазначенням у темі листа «Заява кандидата до  складу Ради ВПО») до 02.10.2023 року включно.

Додаткові питання необхідно направляти на електронну пошту bahmutskoirdaupszn@gmail.com


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора