ТИЖДЕНЬ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА: ЮРИСТОМ НОРВЕЗЬКОЇ РАДИ У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ ПРОВЕДЕНО КОНСУЛЬТАТИВНО-ПРАВОВИЙ ПРИЙОМ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ІЗ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 12.09.2023 15:05

12 вересня в рамках Тижня громадянського суспільства на базі Консультативно-координаційного центру підтримки цивільного населення «Бахмутський район єднає м. Дніпро» юристом Норвезької ради у справах біженців проведено прийом громадян із числа ВПО.

Мешканці Бахмутського району, які зараз проживають у Дніпрі, скористалися такою нагодою, щоб отримати юридичні консультації та практичні поради з питань фіксації фактів пошкодження житла,  відновлення втрачених правовстановлюючих документів на нерухоме майно, зміни виплати державної допомоги на проживання ВПО.

Також громадянам були надані роз’яснення стосовно основних положень Закону України «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України», трудового законодавства та з інших питань.

Дякуємо Норвезькій раді у справах біженців за співпрацю та підтримку наших земляків у вирішенні нагальних питань.