За тиждень на Донеччині вдалося відновити світло у 51 населеному пункті, без електропостачання поки що залишаються 117

Дата: 12.09.2023 13:05

З 4 по 10 вересня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових потрапити до низки пошкоджень мереж та відремонтувати їх. Аварійно-ремонтним бригадам вдалося повністю чи частково повернути світло у 51 населений пункт. 25 517 родин прифронтової Донеччини знову мають світло в оселях.

У тому числі за неділю енергетики змогли відремонтувати низку пошкоджень та відновити світло для 3,2 тисяч родин у 5 населених пунктах, знеструмлених через постійні обстріли.

Без електропостачання поки що залишаються 117 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт.

За інформацією ДТЕК Донецькі електромережі