Військові на Донеччині отримали 50 дронів в рамках акції 1000 дронів для України

Дата: 09.09.2023 16:10

В рамках акції 1000 дронів для України керівництво Донецької обласної військової адміністрації, волонтери Благодійний Фонд Едуарда Мкртчана і БФ «Допоможи хоробрим» військовим 50 безпілотників: 25 Mavic Pro 3 і 25 FPV-дронів.

Разом із волонтерами дрони вручали колишній очільник Донецької ОВА, а нині голова Антимонопольного комітету України Павло Кириленко та  заступники голови ДонОВА Вадим Філашкін, Денис Клюшников і Максим Сандига.

Окрім дронів, військові одержали 15 генераторів, 15 батарей Ecoflow і 5 старлінків.

Усе обладнання працюватиме на те, щоб вберегти людей, що виконують бойові задачі із захисту нашої землі від російських окупантів.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації