ДЯКУЄМО КРИВОРІЗЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ЗА ТЕПЛИЙ ПРИЙОМ НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ У СВОЇЙ ГРОМАДІ!

Дата: 09.09.2023 13:01

Дякуємо керівництву Криворізької міської ради на чолі з Олександром Вілкулом за теплий прийом наших земляків у своїй громаді, за сприяння в організації роботи Консультативно-координаційного центру підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Кривий Ріг і проведенні заходів для діточок.

8 вересня у Консультативно-координаційному центрі підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Кривий Ріг для дітей з Бахмутського району представники мобільної бригади від Благодійної організації БФ «Посмішка» спільно з працівниками центру організували проведення заходу з психосоціальної підтримки дітей «Рух, ігри, спорт та креативність. Простір, дружній для дитини». Діти грали у рухливі ігри, змагались у спортивних конкурсах, спілкувалися з однолітками.

Висловлюємо вдячність Благодійній організації БФ «Посмішка» за співпрацю, за увагу та чуйне ставлення до дітей з Бахмутського району.