У ВІННИЦІ ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ З БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ВІДВІДАЛИ МУЗИЧНО-ПОЕТИЧНИЙ ВЕЧІР "ОСВІДЧЕННЯ В ЛЮБОВІ"

Дата: 08.09.2023 12:54

07 вересня мешканці Бахмутського району відвідали музично-поетичний вечір "Освідчення в любові" у Вінницькій обласній філармонії ім.М.Леонтовича.

Це була особлива романтична програма для всіх, хто кохає і кого кохають.

У програмі звучали твори Франца Шуберта, Фридерика Шопена, Георгія Майбороди, Анатолія Кос-Анатольського, Ніно Рота, Астора П'яццолли у співдружності з поетичними рядками Вільяма Шекспіра, Юрія Рибчинського та Сергія Жадана.

Про кохання варто говорити або співати завжди: і в добрі часи, і в часи випробувань. Кохання надихає, окриляє та пробуджує в нас жагу до життя.

Дякуємо артистам та керівництву Вінницької обласної філармонії ім.М.Леонтовича за такий чудовий, душевний вечір!