У ВІННИЦІ ЖІНКИ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ВІДВІДАЛИ БРАНЧ "РАНКОВА КАВА З КОМАНДОЮ" ВІД БФ "ВОСТОК SOS"

Дата: 05.09.2023 14:12

4 вересня Консультативно-координаційний центр підтримки населення "Бахмутський район єднає" у м.Вінниця разом з жінками Бахмутського району завітали у простір "Затишно Space" нашого партнера БФ "Восток SOS" та відвідали бранч "Ранкова кава з командою".

У приємній та дружній атмосфері відбулося знайомство з командою простору. Відвідувачки дізналися про заходи, різноманітні активності, безоплатні можливості та допомогу, яку надають спеціалістки. Вони мали можливість першими обрати заходи, що їх зацікавили, та зареєструватися.

Дякуємо нашому партнеру "Восток SOS" за співпрацю, гостинність та приділену увагу!