Оперативна ситуація по області станом на ранок 4 вересня

Дата: 04.09.2023 10:37

На Волноваському напрямку у Комарській громаді пошкоджено будинки на двох вулицях у Веселому і складське приміщення у селищі Шевченко. У Вугледарській громаді під вогнем Вугледар, Новоукраїнка та Пречистівка.

На Донецькому напрямку росіяни обстріляли Курахове і Вовченку, зафіксовано поодинокі обстріли Авдіївки та околиць Очеретинської громади.

На Горлівському напрямку пошкоджено 7 будинків у Торецьку і підстанцію у Диліївці. У Костянтинівській громаді пошкоджено храм в Олександро-Шультиному. У Часовоярській громаді пошкоджено 2 приватні будинки, промислове приміщення і 5 гаражів.

На Лисичанському напрямку росіяни 7 разів обстріляли Лиманську громаду і 1 раз Сіверськ.

Всього за добу росіяни вбили 1 жителя Донеччини, поранили ще 5. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації