У ВІННИЦІ РОДИНИ З БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ВІДВІДАЛИ КРОКОДИЛОВУ ФЕРМУ

Дата: 04.09.2023 09:50

2 вересня діти Бахмутського району разом із батьками відвідали реабілітаційний притулок для екзотичних тварин "Світ джунглів" і Крокодилову ферму.

На фермі зібрані крокодили та алігатори різних видів та віку. Взагалі цим тваринам більше 250 мільйонів років, вони жили ще за часів динозаврів і зуміли дожити до сьогодення. Назва "крокодил" означає "кам'яний черв'як".

Маленьким відвідувачам було дуже цікаво та весело, вони побачили не тільки крокодилів та різноманітних тварин з усього світу, а ще й виставку рослин-хижаків. Захоплення на обличчях дітей було найкращим свідченням їхньої радості та інтересу. Батьки також не залишилися осторонь. Всі отримали велике задоволення від екскурсії та зробили багато фото на згадку про цей день.