СЕРГІЙ КАЛЬЯН ПРОВІВ РОБОЧУ НАРАДУ З КЕРІВНИКАМИ СИЛОВИХ ВІДОМСТВ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 30.08.2023 13:33

29 серпня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян провів робочу нараду з керівниками силових відомств Бахмутського району.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Учасники наради обговорили питання безпекової та криміногенної ситуації на території району і взаємодію з місцевими органами влади з питань евакуації цивільного населення, безпеки та ліквідації наслідків ворожих обстрілів, вирішення гуманітарних питань у громадах, де досі залишаються мешканці.

Сергій Кальян подякував за плідне співробітництво й керівникам і співробітникам Бахмутського районного відділу поліції ГУ НП в Донецькій області, Бахмутського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області, територіального центру комплектування та соціальної підтримки Бахмутського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Бахмутського РВ 2-го управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, відділення Військової служби правопорядку Донецького зонального відділу Військової служби правопорядку за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, забезпечення ефективної роботи у воєнний час вручив Подяки Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації.