У ВІННИЦІ ДІТИ РАЗОМ З БАТЬКАМИ ІЗ ЧИСЛА ВПО ВІДВІДАЛИ КІНОТЕАТР

Дата: 30.08.2023 11:03

Нажаль, літо добігає кінця. Закінчуються літні канікули. Попереду в нас - новий навчальний рік. Тож треба встигнути весело й цікаво провести останні літні дні!

Консультативно- координаційний центр підтримки населення "Бахмутський район єднає" у м.Вінниця організував для дітей Бахмутського району разом із батьками відвідування кінотеатру.  Наші земляки  переглянули  новий сімейний комедійний мультфільм  у кінотеатрі "Родина".

Глядачі із захопленням та цікавістю подивилися стрічку, яка  отримала багато нагород і заслужено стала глядацьким хітом. Сподіваємось, що піднесений настрій від перегляду комедії сприятиме покращенню емоційного стану наших земляків.

Щиро дякуємо адміністрації кінотеатру "Родина" за співпрацю, гостинність та підтримку мешканців Бахмутського району!