НА РОБОЧІЙ НАРАДІ РОЗГЛЯНУТІ НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТОРЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 22.08.2023 19:40

22 серпня у м. Торецьк відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна та за участі голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Сергія Кальяна, начальника Торецької міської військової адміністрації Василя Чинчика, керівника Донецької дирекції АТ «Укрпошта» Максима Суткового та представників поліції.

На нараді розглянуті питання про хід евакуації цивільного населення Торецької громади, насамперед – сімей з дітьми, забезпечення всім необхідним споруд цивільного захисту, про соціально-політичну та криміногенну ситуацію в регіоні.

Також обговорювалися питання щодо відкриття додаткових відділень «Укрпошти» на території Торецької громади задля задоволення потреб населення, яке залишається у прифронтовій зоні, та  підготовки громади до осінньо-зимового періоду.