Оперативна ситуація по області станом на ранок 20 серпня

Дата: 20.08.2023 10:17

Зранку росіяни вдарили безпілотником по Слов'янській громаді — без постраждалих.

На Волноваському напрямку Вугледар зазнав 17 обстрілів і 1 удар дроном-камікадзе. У Новоукраїнці пошкоджено будинок і господарчу споруду. У Великій Новосілці 2 вулиці обстріляні з Ураганів — без жертв.

На Донецькому напрямку у Курахівській громаді обстріляні Курахове, Курахівка і Трудове — обсяги шкоди встановлюємо.

На Горлівському напрямку 1 людина поранена у Торецьку. У місті пошкоджені 12 будинків, ще 2 — у Щербинівці. Костянтинівку ворог обстріляв зі Смерчів — пошкоджено 4 будинки і 2 гаражі. У Часовоярській громаді 1 будинок знищено, ще 3 пошкоджено.

На Лисичанському напрямку пошкоджено 2 будинки у Сіверську і 1 будинок у Званівці. Лиманська громада зазнала 8 обстрілів.

Всього за добу росіяни поранили 1 жителя Донеччини. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації