МЕШКАНЦІ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ПОБУВАЛИ НА РОК-КОНЦЕРТІ У ВІННИЦІ

Дата: 16.08.2023 18:16

15 серпня Консультативно-координаційний центр підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Вінниця організував для мешканців нашого району відвідування  рок-концерту «Stand With Ukraine» квартету «Експромт» у Вінницькій обласній філармонії ім. М.Д. Леонтовича.

У виконанні квартету лунали хіти Sting, Pink Floyd, Scorpions, Paul McCartney, Billie Ellish, Guns N' Roses й інших світових зірок. Живий звук, всесвітньовідомі твори, майстерність і натхнення виконавців, безумовно, знайшли відгук у серцях шанувальників музичного мистецтва.

Висловлюємо вдячність керівництву Вінницької обласної філармонії за подарований чудовий, незабутній вечір і гарний настрій. Дякуємо за гостинність і підтримку наших земляків.