Евакуація громадян до безпечних регіонів України продовжується

Дата: 16.08.2023 15:37

Евакуація громадян до безпечних регіонів України продовжується. Зокрема, з серпня 2022 року здійснюється обов’язкова евакуація з Донеччини. Таким чином за 1 рік до безпечних регіонів перемістилися більш ніж 87 тисяч громадян. Серед них – понад 10,7 тисячі дітей і більш як 3,7 тисячі маломобільних, повідомляють у Мінреінтеграції.

Також продовжується евакуація з деокупованих територій, яка розпочалася восени минулого року. В її межах із Харківщини за 11 місяців виїхали понад 26 тисяч громадян. Зі звільнених територій Херсонщини за 9 місяців евакуювалися більш ніж 39 тисяч людей.

Централізоване переміщення громадян у безпечні регіони України проводиться як у плановому, так і в терміновому порядку у разі потреби. Влада, міжнародні організації та волонтери докладають максимум зусиль, щоб забезпечити нашим співгромадянам безпеку. Евакуація здійснюється безкоштовно.

За інформацією Мінреінтеграції