На Донеччині продовжують ремонтувати мережі після обстрілів: за дві доби світло повернули понад 18 тисячам родин

Дата: 16.08.2023 14:10

За 14 та 15 серпня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли виконати низку ремонтів та повністю чи частково повернули електропостачання у 25 населених пунктів. Знову з електрикою 18 458 родин прифронтової Донеччини. Енергетики докладають максимум зусиль задля відновлення світла, щойно це стає можливим.

За дві доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково повернули електропостачання у 25 населених пунктів. Знову з електрикою 18 458 родин прифронтової Донеччини.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 113 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт.

За інформацією  ДТЕК Донецькі електромережі