«СВІТ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА» – З ТУРБОТОЮ ПРО ДІТЕЙ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 15.08.2023 21:13

15 липня при Консультативно-координаційному центрі підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Кривий Ріг для найменших дітей нашого району проведено розважальний захід «Світ щасливого дитинства».

Нові знайомства та доброзичливе спілкування, веселі танці, рухливі ігри, дитячий сміх і гарний настрій створили атмосферу справжнього дитячого свята.

Захід був організований за сприяння Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації та завдяки співпраці Консультативно-координаційного центру підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Кривий Ріг і БФ «Словʼянське серце».

Щиро дякуємо організаторам заходу за влаштоване свято для наших діточок!

Шановні мешканці Бахмутського району!

Центр розташований за адресою: м. Кривий Ріг, проспект Гагаріна, буд.27

( у приміщенні міської бібліотеки  для дорослих).

Якщо ви бажаєте долучити своїх дітей до участі у розважальних заходах, які проводяться щотижня, звертайтеся за телефоном «гарячої лінії»

099 137 51 19.