За тиждень на Донеччині вдалося повернути електрику у 40 населених пунктів, знеструмлених через обстріли

Дата: 15.08.2023 12:03

З 7 по 13 серпня аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути світло у 40 населених пунктів. 49 123 родини прифронтової Донеччини знову мають світло в оселях. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

У тому числі за вихідні енергетики змогли відремонтувати низку пошкоджень та відновити світло для майже 4 тисяч родин у 9 населених пунктах, знеструмлених через постійні обстріли.

В Донецькій області зберігається важка ситуація. Обстріли регіону тривають. Без електропостачання поки що залишаються 121 населений пункт, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт.

За інформацією ДТЕК Донецькі електромережі