СПЕЦІАЛІСТОМ БАХМУТСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ПРОВЕДЕНО ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ІЗ ЧИСЛА ВПО З БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 11.08.2023 15:39

11 серпня у приміщенні Консультативно-координаційного центру підтримки цивільного населення Бахмутського району «Бахмутський район єднає м. Дніпро» спеціалістом Бахмутського міського центру зайнятості проведено прийом громадян із числа внутрішньо переміщених осіб.

Мешканці Бахмутського району, які звернулись до спеціаліста центру, отримали консультації з питань реєстрації в службі зайнятості, звільнення з роботи у випадку втрати зв’язку з роботодавцем. Також громадяни були ознайомлені з програмою «Ваучер на навчання» та проінформовані про можливості отримання професії, актуальної на ринку праці.

УВАГА! Онлайн-підтримка та сприяння зайнятості громадян!

Бахмутський міський центр зайнятості: телефон «гарячої лінії» 067 807 01 05.