НАШІ ЗЕМЛЯКИ-ПЕРЕСЕЛЕНЦІ У ДНІПРІ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД МІЖНАРОДНИХ БЛАГОДІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ GEM І HGBF

Дата: 09.08.2023 16:51

9 серпня мешканці Бахмутського району, які зараз проживають у Дніпрі, отримали гуманітарну допомогу (продуктові набори) від міжнародних благодійних організацій Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з  Howard GBuffett Foundation (HGBF).

Забезпечення наших земляків гуманітарною допомогою відбулося за сприяння голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Сергія Кальяна та Консультативно-координаційного центру підтримки цивільного населення Бахмутського району «Бахмутський район єднає м. Дніпро».

Висловлюємо глибоку вдячність керівництву та всій команді Global Empowerment Mission і Howard GBuffett Foundation за плідне співробітництво з питань забезпечення мешканців Бахмутського району товарами першої необхідності.

Щиро дякуємо всім, хто підтримує наших земляків!