НА ЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННІ КООРДИНАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ПІДТРИМКИ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ ПРИ ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ, ОБЛАСНІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ РОЗГЛЯНУТІ НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ

Дата: 02.08.2023 17:12

2 серпня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян узяв участь у черговому засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації, що проводила заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна.

На засіданні розглянуті питання стосовно організації роботи Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації, надання психосоціальної підтримки населенню області, яке постраждало внаслідок воєнних дій, надання адміністративних послуг населенню територіальними підрозділами міграційної служби на території Донецької області під час воєнного стану та проблемні питання мешканців територіальних громад.

Також учасники засідання обговорили питання організації роботи Координаційних центрів підтримки цивільного населення при райдержадміністраціях, районних військових адміністраціях, військових адміністраціях населених пунктів.

Представник Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісті за особливих обставин в Донецькій області Костянтин Черніков надав роз’яснення щодо алгоритму дій та захисту прав родин безвісти зниклих осіб і загиблих.

За підсумками наради за всіма питаннями, що були розглянуті, ухвалені рішення та надані відповідні доручення райдержадміністраціям, районним військовим адміністраціям, військовим адміністраціям населених пунктів Донецької області та структурним підрозділам облдержадміністрації.