Квіти до пам'ятника Василю Стусу: на Донеччині згадують тих, хто віддав життя за нашу свободу

Дата: 28.07.2023 11:45

Сьогодні, в День Української Державності, начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко разом із головою правління НЕК "Укренерго" Володимиром Кудрицьким, керівниками Краматорської районної та міської воєнних адміністрацій Андрїєм Панковим та Олександром Гончаренко поклали квіти до пам'ятника Василю Стусу.

- Стус — знакова постать в новій історії України, один із тих, хто в часи радянської окупації боровся за вільну українську державу. День Української Державності — гарна нагода згадати всіх, хто віддав життя за нашу свободу, - наголосив Павло Кириленко. - Справа Стуса перемогла комуністичну росію, переможе і неонацистську!

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації