СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ПІДТРИМУЄМО МЕШКАНЦІВ ПРИФРОНТОВИХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

Дата: 28.07.2023 10:23

27 липня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян і начальник Соледарської міської військової адміністрації Сергій Гошко спільно з офіцерами цивільно - військового співробітництва 56 окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України доставили мешканцям Міньківського старостинського округу Соледарської громади гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування тривалого зберігання.

Щиро дякуємо військовим ЗСУ за допомогу у забезпеченні мешканців прифронтових населених пунктів продуктами харчування. Спільними зусиллями підтримуємо наших земляків! Проте щоразу під час зустрічі з мешканцями Сергій Кальян наголошує, що залишатися на території Бахмутського району вкрай небезпечно, та закликає їх евакуюватися з прифронтової зони на більш безпечні території. Адже людське життя - важливіше за все.