ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З НАГОДИ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 28.07.2023 09:11

Шановні мешканці Бахмутського району! Дорогі земляки!

Сьогодні ми відзначаємо величне національне свято – День Української Державності.

Цей день утверджує тисячолітні традиції українського державотворення, яке своїм корінням сягає часів заснування міста Києва та князювання Володимира Великого.

Ми спадкоємці засновників Української державності, які понад тисячу років виборювали свою свободу, право жити вільно на рідній землі та будувати незалежну, суверенну державу.

Сьогодні український народ знов тримає оборону та дає гідну відсіч окупантам, відстоюючи державні кордони, свою незалежність, історію, мову, культуру.

Українців не зламати! Україна вистоїть і переможе!

Бажаю вам незламності духу, сил і наснаги на бойові та трудові звершення заради нашої спільної Перемоги, в ім’я миру і злагоди на благословенній українській землі.

Слава Україні!

З повагою,

Голова Бахмутської райдержадміністрації,

Начальник районної військової адміністрації                                    Сергій КАЛЬЯН