НА ДОНЕЧЧИНІ ВІДБУЛОСЬ СПЕЦПОГАШЕННЯ НОВОЇ МАРКИ ВОЄННОГО ЧАСУ, ПРИСВЯЧЕНОЇ СЛУЖБІ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Дата: 26.07.2023 14:43

26 липня Укрпошта ввела в обіг поштову марку «Служба безпеки України», яка є фінальним випуском героїчної серії «Слава Силам оборони і безпеки України!». Погашення спеціальним штемпелем «Перший день» відбулось сьогодні в столиці, а спецпогашення пройшли в усіх регіонах нашої країни.

На Донеччині чергову марку воєнного часу погасили сьогодні начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко разом із начальником Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях Володимиром Петриченком та керівником Донецької дирекції Укрпошти Максимом  Сутковим.

- Нова марка присвячена Службі безпеки України і завершує цикл «Слава Силам оборони і безпеки України!» СБУ виконує надзвичайно важливу роботу для оборони держави і заслуговує на відзнаки в культурі також, у тому числі і на марках, - зазначив очільник області.

Вже відсьогодні марку можна придбати у всіх відділеннях Укрпошти.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації