Оперативна ситуація по області станом на ранок 23 липня

Дата: 23.07.2023 10:10

Напередодні ввечері росіяни завдали ударів по Дружківській громаді: у Софіївці 1 загиблий і 4 поранених, у Дружківці 3 поранених. Також у Торецькому Шахівської громади 1 людина загинула і 1 поранена, вигоріло поле ячменю.

На Донецькому напрямку 1 людина загинула і 1 поранена в Авдіївці. У Курахівській громаді пошкоджено 2 багатоповерхівки у Гірнику, 5 приватних будинків у Курахівці і 1 у Гострому. Зафіксовано обстріли Красногорівки і Зоряного Мар'їнської громади.

На Горлівському напрямку у Торецькій громаді поранено 1 людину і пошкоджено 20 будинків у Дружбі, пошкоджено будинок у Нью-Йорку. У Костянтинівці поранена 1 людина; також у громаді пошкоджено 2 будинки в Марковому і 1 у Червоному. У Часовоярській громаді пошкоджено 2 приватні будинки, крамницю, багатоповерхівку і заклад культури.

На Лисичанському напрямку 1 людина поранена і 1 будинок пошкоджено у Сіверську.

Всього за добу росіяни вбили 4 жителів Донеччини, поранили ще 11.