ДЛЯ МЕШКАНЦІВ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ У ВІННИЦІ ОРГАНІЗОВАНО КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ПРИЙОМ ЮРИСТА

Дата: 21.07.2023 11:59

20 липня Консультативно-координаційним центром підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Вінниця було організовано консультативний прийом мешканців нашого району, який провів регіональний юрист Благодійного Фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» Олексій  Балтак.

Громадян, які звернулися до юриста, здебільшого цікавили наступні питання: переоформлення документів на житло,  відновлення втрачених документів на житло, підготовка документів для скасування судового впровадження, погашення заборгованості за комунальні послуги в період воєнного стану в країні, допомога в підготовці документів для отримання компенсації за зруйноване житло.

Дякуємо Олексію Балтаку за співпрацю, взаєморозуміння та надання безоплатної правової допомоги мешканцям Бахмутського району.