ДЛЯ ДІТЕЙ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ОРГАНІЗОВАНО ВІДВІДУВАННЯ ВІННИЦЬКОГО АКАДЕМІЧНОГО ОБЛАСНОГО ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК

Дата: 17.07.2023 12:54

Координаційно-консультативним центром підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Вінниця досягнута домовленість про співпрацю на постійній основі ще з одним партнером – Вінницьким академічним обласним театром ляльок, який є одним із перших і найкращих лялькових театрів в Україні. Вистави театру вражають різноманітними декораціями, світловими та звуковими ефектами, і все це вкупі допомагає глядачам подолати негативні емоції та покращує їхній психоемоційний стан.

15 липня Координаційно-консультативний центр підтримки населення «Бахмутський район єднає» організував перше відвідування театру ляльок для дітей Бахмутского району разом з батьками, які наразі проживають у Вінниці. Наші земляки подивилися комедійну виставу «Три міхи хитрощів». Маленькі глядачі були в захваті від вистави, поринувши у світ казки, гучними оплесками вітали сценічних героїв.

Щиро дякуємо адміністрації театру ляльок за співпрацю та гостинність!