Оперативна ситуація по області станом на ранок 17 липня

Дата: 17.07.2023 09:55

Вночі росіяни завдали ракетного удару по Краматорську — поранили 2 людей, пошкодили житлові будинки та територію підприємства.

На Волноваському напрямку під обстрілами Вугледар і Пречистівка, у Комарській громаді — селище Шевченко. Зранку росіяни обстріляли з Градів Велику Новосілку.

На Донецькому напрямку пошкоджено 8 будинків у Курахівській громаді, впродовж доби відбувалися обстріли Мар'їнки та Красногорівки.

На Горлівському напрямку росіяни скинули 2 авіабомби на Нью-Йорк, одна з них зруйнувала 5-поверхівку. Всього у громаді пошкоджено 6 будинків, адмінбудівлю та інфраструктурний об'єкт. У Часовоярській громаді пошкоджено 3 будинки. У Костянтинівці пошкоджено 6 будинків, школу і підприємство. 1 людина поранена і 5 будинків пошкоджено у Плещіївці Іллінівської громади.

На Лисичанському напрямку 3 будинки пошкоджено у Ямполі Лиманської громади, 1 у Сіверську і 1 у Званівці.

Всього за добу росіяни поранили 4 жителів Донеччини.