ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ

Дата: 06.06.2023 09:52

Фото DDK.dn.ua

Шановні  працівники засобів масової інформації,

ветерани журналістики!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом –

Днем журналіста України!

Ваша професія – одна з найбільш цікавих і захоплюючих, але водночас дуже відповідальна і в сучасних українських реаліях пов’язана з небезпекою та ризиком для життя.

Завдяки вам щодня телепередачі, радіотрансляції, преса та  інтернет-видання знайомлять нас з найважливішими подіями, що відбуваються в Україні та світі. Це особливо важливо під час війни, коли наш народ відстоює свою свободу, майбутнє Української держави.

Ваша зброя – це слово. Ви міцно тримаєте  український інформаційний фронт, працюєте професійно та самовіддано, тому мільйони людей у різних країнах можуть дізнатися правду про війну в Україні.

Миру вам, добра, невичерпного натхнення, професійного зростання та  успішної реалізації ваших творчих задумів.

Разом до Перемоги! Все буде Україна!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                                Сергій КАЛЬЯН