«Діти Перемоги малюють Україну майбутнього»: на Донеччині провели спецпогашення нової марки

Дата: 01.06.2023 17:25

Сьогодні, 1 червня, Укрпошта офіційно ввела в обіг благодійний поштовий випуск «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього», присвячений дітям, які опинилися в епіцентрі повномасштабної жорсткої війни, розв’язаної проти нас росією. Погашення спеціальним штемпелем «Перший день» пройшло в Києві та у всіх регіонах нашої країни.

Черговий поштовий випуск воєнного часу за участю начальника обласної військової адміністрації Павла Кириленка  погасили сьогодні і на Донеччині.

Марки присвячені Міжнародному дню захисту дітей. Ескізи до них виконали діти з усієї країни. До традиційної церемонії долучилися дітлахи - вихованці школи мистецтв. Разом з ними очільник області не лише провів спецпогашення, а й взяв участь у майстер-класі з малювання — вчилися малювати візерунки у традиційній українській техніці.

- Вкотре переконався, які талановиті наші діти! - наголосив Павло Кириленко. - Дякую Укрпошті за постійну увагу до нашої визвольної боротьби. Кожен долучається до неї по-своєму!

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації