ЗА СПРИЯННЯ ГУМАНІТАРНОГО ШТАБУ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ПРОКУРОРОМ БАХМУТСЬКОЇ ОКРУЖНОЇ ПРОКУРАТУРИ ПРОВЕДЕНО ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ІЗ ЧИСЛА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Дата: 01.06.2023 14:16

1 червня в приміщенні Гуманітарного штабу Бахмутського району прокурор Бахмутської окружної прокуратури Донецької області провела прийом громадян із числа внутрішньо переміщених осіб.

Мешканці Бахмутського району, які наразі проживають у Дніпрі, скористалися нагодою, щоб отримати кваліфіковані консультації з питань, що належать до компетенції прокуратури.

Гуманітарний штаб Бахмутського району також продовжує співпрацю з Бахмутським міським центром зайнятості, Головним управлінням ПФУ в Донецькій області з метою надання консультативно-правової та практичної  допомоги нашим землякам-переселенцям і сприяння їх соціалізації в новому соціальному середовищі.